Rosnące grzyby Golden Teacher

Jaką grzybnie  na początek?

 

Wśród różnych odmian, jakie uznawane są przez niektórych za grzyby psylocybinowe dla amatorów,posiadam dwa, których grzybnię warto również obserwować pod mikroskopem. Wśród nich wyróżnia się m.in.: Golden Teacher, El Choco są to brązowe grzyby z gatunku P.cubensis, w porównaniu do P.cubensis Albino (wyróżniają się białym kolorem)  brązowe posiadają od 1/3 do 1/4 mocy Albino oraz są bardziej odporne na zakażenia

 

Golden Teacher to jedna z najbardziej popularnych odmian grzybów psychodelicznych, czyli grzybków halucynogennych. Jego wyjątkowy sposób działania zapewnił mu już legendarne miejsce w rodzinie psychodelików. Znany jest na całym świecie ze swojej mądrości i prowadzeniu w nieznane zakamarki podświadomości.

 

 

El Choco – stworzona przez amerykańskiego hodowcę znanego jako Dave Wombat. Owocniki często są niskie i mają ciemne, czekoladowe kapelusze. Sam twórca mówił: „El Choco zaczęło się jako kilka grzybów o bardzo ciemnych kapeluszach, które pojawiły się w B+ które hodowałem przez około 20 lat, lecz szybko wyewoluowały na wiele różnych sposobów.” Odmiany grzybów można porównać do ras psów. Gdy w hodowli pojawi się jakaś cecha, poprzez długotrwałe rozmnażanie osobników o pożądanym wyglądzie jesteśmy w stanie te cechę spotęgować i ustabilizować,  tworząc nową odmianę (rasę). W tym przypadku, twórca starannie dobierał owocniki o najciemniejszych kapeluszach i po wielu pokoleniach możemy podziwiać jego dzieło.

 

Produkty:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart